Najkrótszy, a zarazem najlepszy miesiąc! Posumowanie lutego!

Tak się okazało, że w lutym miałam praktyki zawodowe i miałam dzięki temu naprawdę wiele czasu na czytanie. Dzięki temu udało mi się przeczytać 13 książek w całości i ponad połowę kolejnej :D Także już nie przedłużam i zapraszam na podsumowanie! ^^


Pierwszą książką, którą skończyłam w lutym był Kredziarz. To naprawdę dobra książka, która miała niedawno swoją premierę i warto się z nią zapoznać. Tym bardziej wydanie tej powieści, to coś pięknego. Następnie w końcu zapoznałam sie z książką, o której słyszałam wiele dobrego, a mówię tutaj o Cudownym chłopcu. Cudna, z ważnym przesłaniem, ale to chyba film bardziej skradł moje serce. Później wreszcie skończyłam Arsen, który wywołał u mnie wiele negatywnych emocji i miałam ochotę rzucać nią o ścianę! Przeczytałam również Królestwo ze szkła, czyli lekką i przyjemną książkę, która potwierdza to, że w każdej dziewczynie kryje się księżniczka! Potem w końcu udało mi się zapoznać ze Słonym wiatrem, po której nie wiedziałam czego się spodziewać, ale w sumie nie żałuję, że się z nią zapoznałam i Wam też ją polecam! Dzięki autorce miałam też okazję dużo przed premierą zapoznać się z Piekielną miłością, czyli zakończeniu dylogii mafijnej serii. Ogólnie książka bardzo mi się podobała, jednak jedna rzecz bardzo mnie irytowała, ale o tym więcej poczytacie w recenzji. Dalej skończyłam Begin again, które było moim odkryciem miesiąca. Cudna książka i już nie mogę doczekać się kolejnego tomu! Następnie zapoznałam się z książką, gdzie głównymi bohaterami są sowy, czyli Porwanie. Potem zapoznałam się też z Moje miejsce na ziemi, która była takim typowym romansem. Miła, przyjemna, przewidywalna, ale i tak warto się z nią zapoznać :D I w końcu zapoznałam się z Szamanką od umarlaków, z którą miałam podobny problem, jak z Dożywociem, czyli wszystko mi się podobało, prócz stylu pisania :/ Ale i tak chętnie zapoznam się z kontynuacją! I ostatnie przeczytane w całości książki to trylogia Pułapka uczuć, czyli Pułapka uczuć, Nieprzekraczalna granica i Ta dziewczyna. Bardzo przyjemna książka, ale w sumie każdy kolejny tom, był coraz gorszy, przynajmniej ja mam takie odczucie. I książkę, którą zaczęłam w lutym, ale skończyłam już na początku marca, to Śpiew kukułki, która mnie mocno zaskoczyła i to pozytywnie!


Za to książek przybyło do mnie naprawdę wiele i szczerze, to nie mam zielonego pojęcia, kiedy ja to przeczytam!

1. Z otchłani- egz. od wyd. Czwarta Strona
2. Czarny amulet- jw
3. Siedem bram- jw
4. Milion światów z tobą- egz. od wyd. Jaguar
5. Wieczny dwór- jw
6. Bad boy's girl- jw
7. Naznaczeni błękitem- jw
8. Drugi krąg- jw
9. Srebrny łabędź- egz. od księgarni Dadada.pl
10. Pułapka uczuć- egz. od wyd. WAB
11. Nieprzekraczalna granica- jw
12. Ta dziewczyna- jw
13. Demon luster- egz. od wyd. Uroboros
14. Zmiana- egz. od CzytamPierwszy.pl
15. Sweet check- egz. od wyd. Edipresse Książki
16. Royce Rolls- egz. od wyd. YA
17. Śpiew kukułki- egz. od wyd. Czarna owca
18. Historia złych uczynków- egz. od wyd. Znak
19. Until Trevor- egz od wyd. Editio Red
20. Bez słów- książka z wymienialni
21. Kochani dlaczego się poddaliście?- jw


Także ten miesiąc był naprawdę owocny. Nie mam pojęcia jak ogarnę wszystkie te książki, które do mnie przybyły, ale cóż, nie mam wyjścia. Dajcie znać jak Wam wypadł czytelniczo luty? Czy czytaliście którąś z tych książek, które do mnie przybyły? 

2 komentarze :

  1. Gratuluje wyników. Luty był dla mnie wyjątkowo ciężki za to 😂

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę, ja od początku roku mam strasznie ciężki okres...

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka