MEGA ZAPOWIEDŹ: Przedsmak zła Alex Kava! ♥


Post jak na mój blog nietypowy, ale okazja jest ważna. Otóż chciałabym Wam dziś opowiedzieć kilka słów o nadchodzącej premierze książki bardzo znanej autorki Alex Kava. A jest to dla mnie ważna książka z kilku powodów...


Ale o czym jest może ta książka najpierw?


Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć.
Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.
Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika. 


Czy sam opis książki nie intryguje? Mnie bardzo i dlatego właściwie zwróciłam uwagę na ten tytuł. Mocne zabójstwa, dużo krwi i napięcie, to coś co lubię i szukam w książkach tego gatunku. Dlatego to już pierwszy powód, dla którego zapamiętać okładkę tej książki.


Dzięki wydawnictwu miałam możliwość z wcześniejszym zapoznaniem się z pierwszymi 6 rozdziałami książki i po ich przeczytaniu mogę spokojnie stwierdzić, że książka będzie dobra. Po pierwsze, autorka ma bardzo lekki styl pisania, przez co czyta się ją bardzo szybko. Bohaterowie zostali bardzo ciekawie przedstawieni i już da się w nich dostrzec cechy charakterystyczne i to coś, co wyróżnia ich od innych postaci. No i w powieści są przedstawione dwie strony medalu, mamy perspektywę mordercy oraz agentki Maggie. Ogólnie książka rozpoczyna się, gdy główna bohaterka ma okazję pójść na identyfikacje zwłok. Już pierwsze oględziny stwierdzają, że ta sprawa nie będzie prosta, a zabójca nie był przypadkowy. Mam też przedstawiony sposób zabicia ofiary i dlaczego właśnie ona. Dlatego dla mnie ta książka ma podwójną moc! I dlatego chce ją jak najbardziej przeczytać!

 
No i chyba najlepszy powód by zapoznać się z tym tytułem i zaopatrzyć się w niego to świetna okazja przygotowana przez wydawnictwo! Teraz macie możliwość zakupienia prequela oraz pierwszego tomu serii, kubka i zakładki z autografem autorki i to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Sami sprawdźcie na  tej stronie KLIK
W tej serii ukazały się również następujące tytuły:

Dotyk zła
W ułamku sekundy
Łowca dusz
Granice szaleństwa
Zło konieczne
Zabójczy wirus
Czarny Piątek
Kolekcjoner
Śmiertelne napięcie
Płomienie śmierci
Ostateczny cel

Mam nadzieję, że ten trochę inny post Wam się spodobał i może udało mi się Was zachęcić do tego tytułu :) Dajcie znać czy znacie twórczość tej autorki! Czy czekacie na ten tytuł? Czy może pierwszy raz o tym słyszycie? :D

3 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka