O mnie/WspółpracaNa początek warto się przedstawić:

Jestem Paulina, mam 23 lata i mieszkam w Gdańsku. Skończyłam technikum logistyczne i obecnie studiuję na kierunku zarządzanie ze specjalizacją marketing i social media. Blog Miasto Książek istnieje od 1 stycznia 2015 roku. Jest to dla mnie miejsce, gdzie mogę opowiadać o moich wrażeniach po książkach, od niedawna rozszerzyłam zakres recenzji o seriale, filmy czy gry, ale to dopiero raczkuje. Prywatnie mam dwa króliki, uwielbiam siatkówkę, często angażuję się w wolontariat zwłaszcza w Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości, co gorąco polecam! Zdarza mi się śpiewać czy rysować, ale to bardziej hobbistycznie niż zawodowo. W razie pytań, można śmiało :)


Kontakt: paulina0942@o2.plWarunki współpracy: 

1. Od momentu otrzymania książki potrzebuję ok. miesiąca na recenzowanie jej. 

2. Książki otrzymane w ramach współpracy stają się moją własnością.

3. Preferuję książki w wersji papierowej, jednak od czasu do czasu ebooki  i audiobooki również mogę rozważyć. 

4. Recenzując książkę wyrażam swoją subiektywną opinię. Jeżeli książka mi się nie spodoba, na siłę nie mam zamiaru jej wychwalać. Jednak przed opublikowaniem negatywnej recenzji skontaktuję się i wyjaśnię dlaczego mi się nie podobała.

5. Najczęściej sięgam po książki z gatunku: fantastyka, powieści młodzieżowe, New Adult, Young Adult, romanse, kryminały i thrillery. 
  
6. Moje recenzje pojawiają się na:

* blogu
* Youtube.com
* Instagram
* LubimyCzytać.pl
* Granice.pl
* Nakanapie.pl
* Empik.pl
* BookBook.pl
* Dadada.pl
* Bonito.pl
* TaniaKsiążka.pl

7. W ramach współpracy chętnie zorganizuję różne akcje promocyjne, konkursy czy wyzwania czytelnicze.

8. W ramach współpracy mogę napisać rekomendację, objąć książkę patronatem lub zostać ambasadorką danej powieści.

9. Jestem również otwarta na współpracę z blogerami, którzy również recenzują książki lub piszą swoje książki/opowiadania.

10. W ramach tej współpracy chętnie przeczytam i zrecenzuję dany tekst, możemy przygotować wspólne akcje, maratony, wyzwania, wywiady, tagi czy dyskusje. 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka