Z każdym miesiącem coraz mniej!- Podsumowanie czytelnicze kwietnia i informacje o WTK ♥


Mówiłam, że marzec słabo wypadł, co ja tam wiem! Kwiecień był jeszcze gorszy. Jednak tutaj mam dobre wytłumaczenie! W tym miesiącu miałam drugi etap konkursu historycznego, gdzie musiałam napisać rozprawkę, dwa konkursy recytatorskie i Olimpiadę Logistyczną, dlatego na książki miałam mało czasu. Na szczęście coś tam udało mi się przeczytać!


Miesiąc zaczęłam od Misterium życia zwierząt, które było zabawną i bardzo pouczającą lekturą! Polecam ją głównie miłośnikom zwierząt, bo autor wiedział o czym pisze! Dalej nareszcie zabrałam się za Z otchłani, jako że pierwszy tom bardzo mi się podobał, tak drugi już ciut mniej. Bardziej zżyłam się jednak z Sarą niż Kaśką. Jednak książka wcale nie była zła! Później zabrałam się za powieść, która bardzo mnie intrygowała swoją okładką i opisem, czyli Biały kruk. Miała jednak trochę niedociągnięć, choć i tak będę czekać na kontynuację! Następnie udało mi się skończyć Na skraju załamania, która byłą jeszcze lepsza niż Za zamkniętymi drzwiami. I ostatnią skończoną książką była Wszystkie dziewczyny Wertera. I o tej książce nadal nie wiem co do końca myśleć, więc odeślę Was do recenzji. W między czasie zaczęłam także dwie powieści Szeptuchę, której przeczytałam 156 stron oraz Milion światów z tobą, której przeczytałam 40 stron. 

Statystycznie:
Liczba przeczytanych książek: 5
Liczba przeczytanych stron: 1656
Ok. dziennie czytałam: 55


A co do mnie przybyło w maju?

1. Wieczór filmowy- egz. od wyd. YA!
2. Liam i mapa wieczności- egz. od wyd. Widnokrąg
3. Cleo i wrota do świata duchów- jw.
4. Słowa w ciemnym błękicie- wgz od wyd. Jaguar
5. Kraina z jedwabiu- egz. od wyd. Media Rodzina
6. Umysł- egz. od wyd. Edipresse Książki
7. Demon luster- egz. od wyd. Uroboros
8. Perłowa dama- egz. od wyd. Czwarta Strona
9. Zakon rozbitej soczewki- egz. od wyd. IUVI
10. Siostry półkrwi- egz. od wyd. Alternatywne
11. Bad boy's girl 2- egz. od wyd. Jaguar
12. Fandom- jw
13. Chłopak, który pokazał mi jak żyć- ebook od autorki


Co do targów to szczerze mówiąc wiem, że na 100% będę w sobotę, a nie wiem czy uda mi się jeszcze być w niedzielę. Sobota to jednak będzie zamieszana, ponieważ będę latać po autorach zazwyczaj. Także jeżeli chcielibyście mnie znaleźć to będę przede wszystkim na stoisku wydawnictw: Kobiece, Poznańskie, Jaguar, Foksal i Filia. Zamierzam się też pojawić na wymienialni książkowej :D A co do niedzieli to będę Was na bieżąco informować na fanpage :)

A Wam jak wypadł kwiecień? Ile książek udało Wam się przeczytać? Co do Was przybyło? Czy czytaliście coś z moich stosików? Polecacie książkę, którą powinnam jak najszybciej przeczytać z tych co do mnie przybyły?


2 komentarze :

  1. Z Otchłani była świetna, nie mogę doczekać się kolejnego tomu :D
    http://whothatgirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie z czytaniem nadal kiepsko :/ za dużo się dzieje wokół ;)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka