Maratony Czytelnicze by Suomi Anne & KittyAilla & 7ReadUp♥


Kto nie lubi maratonów czytelniczych?Ja uwielbiam, bo to doskonała rzecz by zmotywować się do szybszego czytania.  W tym roku tak się złożyło, że na tą świąteczną przerwę przypadają dwa maratony, bo ten organizowany przez dziewczyny oraz &ReadUp. Biorę udział w obydwóch, bo się pokrywają. Także już przedstawiam Was stosik książek, które mam zamiar przeczytać do końca tego roku kalendarzowego!
 
Dzień 1: Akcja w czasie świąt

Tu muszę zobaczyć czy dam radę ogarnąć tę książkę, ale jeżeli tak to tego dnia będę czytać Opowieść wigilijną. W podstawówce nie mieliśmy jej jako lektury, a chciałabym poznać tę historię :)

Dzień 2: Rodzinna powieść

 Tutaj postawię na Ponad wszystko. Z tego co mi się wydaje rodzina będzie mieć tu duże znaczenie, bo chore dziecko, to rodzina zawsze stara się pomagać swojemu potomstwu :) Ta pozycja też ewentualnie wpasowuje się w dzień trzeci, czyli białą książkę :D
Dzień 3: Biała okładka  Dzień 4: Mrozi krew w żyłach  Dzień 5: Bohater lubi dobrą zabawę 

Do tych trzech kategorii dopasuję jedną książkę, ale za to grubą, bo Behawiorystę  Remigiusza Mroza. Jest białą okładka (teoretycznie), mrozi krew w żyłach już po samym opisie i po recenzjach. No i Kompozytor lubi zabawę, ale bardzo niezdrową zabawę...Co do 7ReadUp to będą te same książki, bo w tej edycji głównym motywem przewodni jest Gwiazdka. Także opowieść wigilijna, to historia która rozgrywa się podczas gwiazdki.  Za to Behawiorysta i Ponad wszystko to prezenty gwiazdkowe. Dodatkowo czytaj jeszcze Pandorę, gdzie główna bohaterka jest "gwiazdką" na oddziale. I czytam tez Koszmar Morfeusza, ale tutaj nie mogę na razie powiedzieć dlaczego pasuje mi to do Gwiazdki :/. Jeżeli udałoby mi się te wszystkie książki w tym czasie przeczytać to pewnie spokojnie grzbiety będą mieć te 7 wymaganych centymetrów!

Dajcie mi znać czy bierzecie udał w którymś z tych maratonów, a jeżeli tak to jakie wy książki wybraliście do wyzwań?

ZACZYTANEGO DNIA ŻYCZĘ! ♥

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka