#480 "Żal i przenikający całe ciało smutek nigdy do końca nie odchodzą, po prostu uczysz się z nimi żyć."- "Bad Boy's Girl 5" ♥

Tessa wreszcie osiągnęła swój cel, wreszcie robi co chce. Jednak jej sytuacja miłosna nie jest prosta. Teraz z jej miłością jej życia dzieli ocean. Związek na odległość jest naprawdę trudne. Trzeba w końcu podjąć życiowe decyzje i się ustabilizować. Los ma wobec nich inne plany i wszystko szlag trafił. Nadszedł czas na ważne kwestie i zmiany. Czy tym razem podołają? Co tym razem im się przytrafi? Czy będą w stanie wreszcie się ustabilizować?


Powiem tak, bałam się tego tomu bardzo. Po czwartej części byłam załamana i zastanawiałam się, co tym razem autorka wymyśli. Miałam pewne podejrzenia i niestety, wszystko przewidziałam. Czekałam tylko w jakiej kolejności to się wydarzy. Nie było nic, co by zaskakiwało w tej powieści.


Jeśli chodzi o bohaterów, to troszkę się zmienili na lepsze, na szczęście. Tessa wreszcie dorosła i nie zachowywała się jak nastolatka i podejmowała racjonalne decyzje. Może po jednym fakcie pokazała się z kompletnie innej strony i było to miłe zaskoczenie, ponieważ przestała być taka papierowa, nierzeczywista? nie wiem do końca jak to określić. Cole dalej pozostał taki sam, może odrobinę mniej zaborczy, ale dużo się nie nauczył. Także jeśli chodzi o bohaterów aż tak dużych zmian nie doszło, ale jednak było mniej denerwujące.


Książkę czytało się na szczęście szybko i całkiem przyjemnie. Była to miła odmiana od poprzedniego tomu. Akcja była dość ciekawa, choć przewidywalna. Moim zdaniem bardzo dobrze zostały oddane emocje, które targają bohaterów. Byłam naprawdę w szoku, jak autorka rozwinęła się przez te wszystkie tomy. 


Podsumowując, wiem że ta recenzja nie jest długa, ale jako że jest to ostatni tom, to trudno opisać wszystko i nic nie zdradzić. Jednak ten tom to całkiem dobre zakończenie tej historii. Cała ta seria miała swoje wzloty  i upadki, ale tak naprawdę do trzeciego tomu było okey, a później już coraz gorzej. Jeżeli dotrwaliście do czwartej części to warto to zakończyć, bo końcówka jest dobra, a epilog daje nadzieję. 


| Autor: Blair Holden| Tłumaczenie: Iwona Wasilewska| Seria: Bad Boy's Girl (tom 5)| Wydawnictwo: Jaguar| Data wydania: 17.07.2019| Liczba stron: 228| Gatunek: młodzieżowa| Moja ocena: 6/10|


Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jaguar! ♥Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka