#419 Temat chowany pod dywan...- "Nimfomanka" ♥Anita to kobieta, która jest uzależniona od seksu. Każde miejsce do tego jest dobre. Nie ma w sobie żadnego wstydu ani żaden facet nie jest do tego zły. Z czasem traci nad tym panowanie, traci męża, syna i kolejną pracę. Zaczyna życie na krawędzi. Czy jest na to jakiś lek, sposób na wyleczenie? Do czego to doprowadzi? Czy może jednak bycie nimfomanką nie jest takie złe?


To książka co do której miałam dość mieszane uczucia. Temat niby ciekawy, o którym zbyt dużo się nie mówi, a jednak pozycja w której ciągle jest mówione o seksie, to jednak coś nie pasuje. No ale, jak finalnie ta książka wypadła?

Muszę przyznać, że mimo wszystko zostałam pozytywnie zaskoczona. Został tu poruszony temat, o którym nie często mówi się w powieściach. Ogólnie to uzależnienie jest we wszystkich społeczeństwach pomijane lub uznawane za najlepsze uzależnienie jakie może być. Dlatego jest tak lekceważone. Nikt nie bierze tego na poważnie. A może powinniśmy?

Anita to osoba, która od małego przeszła piekło. Porzucona przez rodzinę, bez miłości i samotna. Musiała walczyć o siebie i bliskich. Nie miała lekko i jej uzależnienie pojawiło się z młodu i dorastało razem z nią.  Anita miała bardzo ciekawą historię, która doprowadziła ją do obecnej chwili. Nie jest prosta do zrozumienia, a jej codzienna walka została naprawdę dobrze przedstawiona.

Styl autorki jest naprawdę dobry. Jest lekki i łatwy w odbiorze. Przez książkę się płynie i leci ona w zastraszającym tempie. Mamy tutaj dwie linie czasowe, przeszłość i teraźniejszość.

Taka książka musiała wreszcie powstać. To temat który powinien być poruszony. Książka warta waszej uwagi. Opowiada o kobiecie, która zmaga się z ciężkim uzależnieniem, które jest ignorowane przez społeczeństwo. Pokazuje codzienna walkę z tym nałogiem. Moim zdaniem naprawdę powinniście sięgnąć po tę książkę, ale ostrzegam, jest ona zdecydowanie dla osób pełnoletnich, bo ilość scen seksualnych i ogólnie sposobów na zdobycia faceta, nie są pochwalane. Także polecam, ale osobom bardziej dojrzałym!

| Autor: Sonia Rosa| Wydawnictwo: Filia| Data wydania: 12.02.2020| Liczba stron: 423| Gatunek: romans| Moja ocena: 6/10|

Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Filia! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka