#418 "Myślę, że wychodzisz mu na dobre."- "Feel again" ♥


Tym razem poznamy historię współlokatorki Dawn, czyli Sawyer. Dziewczyna, która śmieje się z miłości, trzyma się na uboczu i kocha fotografię. Teraz ona ma swoją opowieść, która wydawała się najmniej ciekawa, a okazała się najbardziej rozczulająca. To książka, od której nie będziecie mogli się oderwać. Czy Sawyer otworzy się na innych? Czy pozna swoją prawdziwą miłość?Sawyer to była postać, którą najmniej lubiłam podczas obydwóch części. To ta zła postać, która chce zniszczyć życie głównym bohaterom. I taka wydawała się przez długi czas. W tej części poznajmy ją bliżej i byłam w szoku, że tak źle ją od początku traktowałam. To dziewczyna, która skrywa się przed światem i ma swoje tajemnice. Mamy w tej historii również Isaaca, który jest bardzo skryty w sobie. Jest mocno nieśmiały i ma problemy w kontaktach z ludźmi, którzy chętnie to wykorzystują i mu dokuczają.

Ta dwójka to kompletne przeciwieństwa, a jednak połączył ich pewien układ, który wiele zmieni w ich życiu. Sawyer musi zabrać się wreszcie za pracę magisterską i w tym celu postanawia poprosić o pomoc właśnie Isaaca. Ona ma pomóc mu się zmienić i nabrać pewności siebie, a on ma się stać jej modelem do pracy zaliczeniowej. Nie przypomina Wam się jakaś książka z tym tematem. No właśnie, Układ, miałam to samo skojarzenie. 

Sawyar to osoba, która wiele w przeszłości musiała znieść. To mocno ją ukształtowało i sprawiło, że stała się dość marudną osobą, która nikogo nie dopuszcza do siebie. Tak długo skrywała swój ból, że nawet nie zdawała sobie z tego sprawy. Wiele daje jej bliższa znajomość z Isaac'em. Zaś chłopak to taka delikatna ciepła klucha. Dobrze się uczy, nie ma wrogów jednak nie ma też ani kszty stylu. Do tego jest mądry, zabawny i również skryty w sobie.

Historia tej dwójki łapie za serce. To opowieść o ludziach z dwóch różnych światów, który na swój sposób przeżyli traumę i muszą sobie z tym radzić. Ta książka, od której ciężko się oderwać, bo czytelnik chce jak najszybciej odkryć prawdę i z całego serca dopinguje głównym bohaterom.

Podsumowując Feel again to kolejna świetna książka z dorobku tej autorki. Ciężko się od niej oderwać, łapie za serca i doprowadza do łez. Ta seria to idealny wybór dla wszystkich fanów uroczych romansów i książek takich jak "Układ", "Z głową w gwiazdach" czy "Przypadki Callie i Kaydena".

| Autor: Mona Kasten| Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz| Cykl: Begin Again (tom 3)| Wydawnictwo: Jaguar| Data wydania: 22.08.2018| Liczba stron: 344| Gatunek: literatura młodzieżowa| Moja ocena: 9/10|


Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jaguar! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka