#415 Najbardziej seksowny tatuś...- "Daddy cool" ♥Francesca pracuje jako nauczycielka w elitarnej katolickiej szkole. Od zawsze marzyła by uczyć i teraz to się spełniło. Nie chce w żaden sposób narazić się na utratę swojego stanowiska. Nowy rok szkolny nie będzie dla niej prosty, ponieważ wśród nowych uczniów pojawia się chłopiec z tatą, którego główna bohaterka zna aż za dobrze. Jej emocje zaczynają szaleć, a życie, które musiała poukładać po jego odejściu, znowu się chwieje. Co on tutaj robi? Jak ją znalazł? Jak to wszystko się potoczy? Czy kariera będzie ważniejsza od miłości?
Autorka jest znana ze swoich romansów, dlatego miałam przeczucie, że ta powieść będzie dobra. Zaczynając już pierwsze strony od razu się w tym potwierdziłam. Książka jest napisana z dwóch perspektyw czasowych: przeszłość i teraźniejszość. Z tej pierwszej dowiadujemy się, jak bohaterowie się poznali, jak układały się ich losy, co ich łączyło. A z drugiej to wiadomo, bieżące wydarzenia.


Bohaterowie bardzo przypadli mi do gustu. Francesca to kobieta bardzo wrażliwa, która wiele przeszła, a jej równowaga ponownie zburzona. Nie miała w życiu łatwo i ze wszystkim musiała sobie radzić sama. Teraz będzie musiała podjąć kilka ważnych decyzji i postanowić o swojej przyszłości.
Mackenzie zaś miał w życiu trochę łatwiej, zawsze kochany, wspierany i nie mający problemów finansowych. Swoją pracą szybko odniósł sukces. Gdy miłość zawitała do jego drzwi, jego życie diametralnie się zmieniło i po kilku latach chce to naprawić.

Podsumowując Daddy cool to przyjemna lektura na ponure dni. Świetny romans dla fanów tego gatunku. Historia o straconej miłości, odpowiedzialności i ryzyku, które trzeba czasami podjąć. Jeśli czytaliście choć jedną książkę tej autorki to wiecie na co ją stać. To typowa książka tej autorki, także jeśli lubicie jej pióro, to przypadnie Wam do gustu. Ja również polecam, choć po dłuższej chwili od skończenia tej powieści, czuje pewien niedosyt i nie mam pojęcia dlaczego...

Książka nie jest długa i czyta się ją w miarę szybko, Co chwila w powieści coś się dzieje, dlatego czyta się ją przez to jeszcze szybciej. Historia wciąga, wzrusza i nie raz łamie nasze serca.

| Autor: Penelope Ward| Tłumaczenie: Olgierd Maj| Seria: Editio Red| Wydawnictwo: Editio| Data wydania: 16.07.2019| Liczba stron: 280| Gatunek: romans| Moja ocena: 7/10|Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio Red! ♥

1 komentarz :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka