#416 "Dawać komuś szczęście a kupować je to dwie zupełnie inne sprawy."- "Sponsor" ♥


Kalina wiedzie bardzo dobre życie. Ma cudowną rodzinę, chodzi na wymarzony kierunek na studiach i nie przeżywa miłosnych dramatów. Wszystko zmienia się jednego dnia. Gdy dziewczyna wraca po napisaniu egzaminu przeżywa szok, jej dom stoi w płomieniach, a wszędzie jest tylko straż i policja. Rodzice giną, a ona zostaje na świecie sama z siostrą. Po jakimś czasie spotyka Nathana, który o dziwo chce jej pomóc. Co się za tym kryje? Czy między tą dwójką ponownie urodzi się uczucie? 

Wiem to nie od dziś, że Kasia pisze świetne powieści. Praktycznie każda przyprawia mnie o rollercoaster emocjonalny i łzy w oczach. Ta powieść to kolejna, która zachwiała moimi emocjami. Nie spodziewałam, że w tej historii zostanie poruszonych aż tak wiele różnych problemów i to mną wstrząsnęło!

Kalina nie ma łatwo, straciła dom i rodziców, nie ma pieniędzy i musi utrzymywać swoją małą siostrę. To nie jest łatwe życie dla tak młodej osoby. Dziewczynie wali się świat i traci siły do dalszej walki. Chciałaby się poddać, ale wie że mała nie miałaby nikogo bliskiego i trafiłaby do rodzin zastępczych. Kalina jest na granicy wytrzymałości. Kalina to dziewczyna, która musi walczyć o każdy grosz i o dach nad głową. Mimo wszystkiego jest silna, uparta i wytrwała. Kocha najbliższych i zrobi dla nich naprawdę wiele.

Nathan zaś ma praktycznie życie idealne. Bogaty, przystojny i zabawiający się z wszystkimi kobietami. Facet, który robi co chce i co sobie zapragnie. Kalina to osoba, która jako jedyna opiera się jego urokowi i bogactwie. Jest w niej coś, co nie pozwala mu o niej zapomnieć i odpuścić.

Książka jest naprawdę świetna! Czyta się ją błyskawicznie i z wielką przyjemnością. To historia, która porywa i nie odpuszcza. Problemy, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie są realne i mogłyby się przytrafić każdemu. Wątek miłośny też nie jest taki prosty i cukierkowy jakby mogło się wydawać. To powieść momentami ciężka i wzruszająca, jednak warta przeczytania.

Podsumowując Sponsor to powieść, w której jest poruszanych wiele współczesnych problemów. Historia, która Was pochłonie, zniszczy i na końcu wgniecie w fotel, że ciężko będzie się później pozbierać i obowiązkowo będzie trzeba sięgnąć po kolejny tom. To powieść, którą trzeba poznać i się w niej zakochać. Gorąco polecam!

| Autor: K. N. Haner| Cykl: Sponsor (tom 1)| Seria: Editio Red| Wydawnictwo: Editio| Data wydania: 14.11.1018| Liczba stron: 512| Gatunek: romans| Moja ocena: 8/10|


Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka