#223 "Idol nie musi wzywać superbohaterów, bo sam jest superbohaterem"- "Raced. Ścigany uczuciem"


Ta książka do dodatek do serii Driven. Ci co czytali przynajmniej jeden tom to wiedzą, że większość rozdziałów jest napisana z perspektywy Rylee. Jednak co w niektórych momentach myślał Colton? Ta powieść właśnie to wyjaśnia. Także jeżeli byliście ciekawi, co Donovan przeżywał w kilku wydarzeniach, to ta książka odpowie na Wasze pytania.Byłam naprawdę ciekawa co miał w głowie Colton np. przy pierwszym spotkaniu z Rylee lub ich początkowych spotkań w klubie. Dzięki tej książce, na całą historię spojrzałam nieco inaczej i więcej zrozumiałam.

Po pierwsze co muszę powiedzieć i pochwalić, to świetne poprowadzenie całej książki, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale podzielona jest ona w bardzo ciekawy i oryginalny sposób. Najpierw jest podane z jakiego tomu jest dany fragment i z którego rozdziału. Potem jest posłowie autorki, dlaczego postanowiła akurat ten fragment opisać z jego perspektywy. Bardzo mi się ta forma spodobała!

Jednak, po tej lekturze, mam zupełnie inny sposób postrzegania Coltona. W tych podstawowych trzech tomach był arogancki i myślał tylko o tym, jak zaciągać kobietę do łóżka, ale tutaj jest to aż za bardzo zaznaczone. Z drugiej zaś strony, sposób w jaki K. Bromberg przedstawiła jego portret psychologiczny, to była miazga. Idealne uchwycenie osoby po przejściach, która by uśmierzyć ból, poddaje się cielesnym rozkoszom.

Książkę czyta się też bardzo szybko. Ma ona ledwo ponad 200 stron, dodatkowo duża czcionka i akapity, jeszcze bardziej przyspieszają lekturę. Styl pisania autorki też jest świetny i przez co wręcz się płynie!

Dlatego jeżeli czytaliście serię Driven, to Raced będzie jego świetnym dopełnieniem. Spędzicie z nią kilka godzin pełnych emocji i łez. To powieść, którą warto znać, by w pełni rozumieć całą historię Rylee i Coltona. Serdecznie polecam!| Tłumaczenie: Marcin Machnik| Cykl: Driven (tom 3.5) | Wydawnictwo: Septem| Data wydania: 16 maja 2016| Liczba stron: 229| Gatunek: Literatura obyczajowa i romans| Moja ocena: 8/10|

 Za możliwość poznania tego dodatku serdecznie dziękuję Grupie Wydawniczej Helion ♥

7 komentarzy :

 1. Ciekawa książka. Może kiedy będę przybliżał sobie znajomość cyklu Driven to ta książeczka również wyląduje wśród nich.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na razie nie ciągnie mnie do serii Driven, ale może kiedyś wpadnie w moje ręce i ją przeczytam. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To zupełnie nie książka dla mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam Driven, więc nie przeczytam też tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, ale nie ciągnie mnie za bardzo do tej serii...

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam tej serii i raczej się to nie zmieni. Przynajmniej nie w najbliższej przyszłości...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej serii. I nie planuję poznać... ale lubię, jak piszesz :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka