35# "Wiedziałam to od samego początku."- "Life can break you down" Magic Rose ♥

Witam wszystkich!
Hejka dziś ponownie recenzuję opowiadanie blogerki, z którą współpracuję Magic Rose. Zapraszam Wam do przeczytania i odwiedzenia jej bloga! :)Tytuł: Life can break you down

Ilość: Ok. 8500 wyrazów. (Będzie jeszcze dalsza część)


Autor: Magic Rose 

Kto czyta książki żyje podwójnie

Moja ocena: 7/10 Opis: 

Zwykła 16 letnia dziewczyna zostaje wybrana do wojska. Nikt by jej o to nie podejrzewał. Poznaje swojego instruktora Blacka. Jak to zwykle bywa zakochuje się w nim z wzajemnością. Jednak oboje tłumią swoje uczucia. Starając się nie wyróżniać za bardzo. Chcesz wiedzieć jak potoczą się ich losy? Czy wytrwają w swoim uczuciu? Co będzie dalej? Możesz się dowiedzieć we wrześniu na blogu!
Fabuła:

Shanque ma 16 lat. Wie, że nie może już dłużej uciekać przed przeznaczeniem. Ma mroczną przeszłość, od której nie może się uwolnić. Poddaje się symulacji i zgłasza się do wojska. Tam ma przejść trening wstępny i później ma być jej określony konkretny przydział w wojsku. Jednak by przetrwać musi udawać zakochaną w swoim instruktorze.

Podsumowanie:

Ogólnie czyta się to bardzo szybko i przyjemnie. Jest pisana młodzieżowym stylem pisanie. Nie wiem czy autorka wzorowała się czy może tak po prostu wyszło, ale bardzo ta historia przypominała mi Niezgodną. Nie przeszkadzało to jednak aż tak bardzo, bym nie mogła wciągnąć się w to opowiadanie. Z chęcią przeczytam ciąg dalszy, bo jestem ciekawa co z tego wyniknie :)
Historię polecam wszystkim. Jest tu ciekawy wątek miłosny, mroczna przeszłość i walka o przetrwanie w czasie wojny. Główna bohaterka nie jest jedną z tych, którą są delikatne i kruche, tylko, mimo że się boją stawiają czoło najgorszemu. Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuje Magic Rose za możliwość przeczytania tego <3 <3 <3

 Jeżeli ktoś także chciałby abym zrecenzowała jego opowiadanie piszcie śmiało! :)


WAKACYJNEGO ZACZYTANIA ŻYCZĘ! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka