R.I.P. IT OR SHIP IT | BOOK TAG ♥

Witam wszystkich!
Dziś, aby za bardzo nie zanudzać Wam moimi codziennymi recenzjami, postanowiłam zrobić tag, by pobawić się w amorka lub nie xd Tak więc zapraszam na R.I.P. IT OR SHIP IT TAG!


Będzie 15 rund i z różnych książek wybierałam jedną postać żeńską i jedną postać męską. Pary mogą być chłopak i dziewczyna, chłopak i chłopak lub dziewczyna i dziewczyna. Mi nie przeszkadzają pary homoseksualne, bądźmy tolerancyjni :) Tak więc zaczynamy!

Od razu polecę Wam piosenkę dobrą do czytania tych odpowiedzi: Flo Rida- Right Round ♥

 


Rudna pierwsza!

Babi (Trzy metry nad niebem) ♥ Hache ( Trzy metry nad niebem)
aaaaa!!! Na sam początek para z tej samej książki <3 Kocham ich jaką parę i nie wyobrażam ich sobie z kimś innym 
SHIP IT!!! FOREVER!!!! <3 <3

Runda druga!

Hazel  ( Gwiazd naszych wian) ♥ Tessa (Diabelskie maszyny)

Hmm.. Ciekawe połączenie.. Obydwie są silnymi postaciami, obydwie kochają swoją rodzinę, obydwie kochają książki, więc miałyby wiele ze sobą wspólnego. Miałby o czym rozmawiać. I choć Tessa jest nieśmiertelna to czasu spędzonego z Hazel pewnie by nie żałowała.
SHIP IT!
Runda trzecia!

Clary (Dary Anioła) ♥  Carter (Wybrani)


Ale Clary jest tylko Jace ;-; No ale dobra gdyby go nie było to Carter mógłby go zastąpić, bo przecież jest silny, wysportowany, umie się bronić, jest kochany i czuły, może nie tak sarkastyczny jak Jace, ale... Pasowaliby do siebie, więc
 SHIP IT!


Runda czwarta!

Mia (Zostań jeśli kochasz) ♥ Bella (Zmierzch)Boże nie RIP IT! RIP IT! RIP IT! Nie no gdzie Mia spokojna dziewczyna, która ma grać w Juliart  na wiolonczeli, ma być z dziewczyną, która uganiała się za zimnym wampirem, zamiast za słodkim i kochanym wilkołakiem, a potem zrobiła sb dziecko z wampirem i sama później nim się stała?! O nie w życiu nie pozwolę na to!!! 
RIP IT! RIP IT!

Runda piąta!

Allie (Wybrani) ♥ Tris (Niezgodna)Nie... dwie ofiary mają być razem tym bardziej, że kto wie ten wie co się stało z Tris, a Allie ma za słabą psychikę, i nie poradziła by sobie po jednym wydarzeniu. Poza tym i Tris i Allie potrzebują kogoś kto będzie dla nich wsparciem i bohaterem ratującym damę z opresji. One same ze sobą by sobie nie poradziły. Nie.. 
RIP IT!


Runda szósta!

Katniss (Igrzyska Śmierci) ♥ Patch (Szeptem)No gdzie?! Oni razem?! Katniss to mega silna dziewczyna, która wygrała Igrzyska i świetnie dałaby radę sama, a Patch to chłopak, który dba o swoją ukochaną bardziej niże o siebie i on jest upadłym aniołem, więc może ratować damę z opresji, a Katniss nie potrzebuje bohatera, ona sama nim jest! 
RIP IT!

Runda siódma!

Sky (Hopeless) ♥ Edward (Zmierzch)Nie wierze, że to mówię, ale oni według mnie pasowali by do siebie. Sky potrzebuje takiego kochasia, który zawsze przy niej będzie, wesprze ją itp. A Edward w sumie też wchodził przez okno do pokoju Belli, jako wampir może biegać ze Sky, będzie dla niej czuły, będzie grał jej na pianinie i czytał z nią po nocach książki. Poza tym Edward (książkowy) też by przystojny i umięśniony. Tak więc...
SHIP IT!


Runda ósma!

Adam (Zostań jeśli kochasz) ♥ Percy (Percy Jackson i bogowie olimpijscy) Jak gitarzysta i piosenkarz może być z półbogiem, który kocha przygody?! Czy to nie wystarczający powód?! Do tego Adam jest za spokojny na Percy'iego (bo on ma ADHD) Nie, nie, nie, nie, nie! 
RIP IT!


Runda dziewiąta!

Cztery (Niezgodna) ♥ Holder (Hopeless)Hmm.. mięśniacy, wysportowani, przystojni, obydwoje mieli ciężko od dzieciństwa, utracili ukochane im osoby. W sumie czemu nie? Mieli by o czym rozmawiać, wspieraliby się, więc...
 SHIP IT!


Runda dziesiąta!

Jace (Dary anioła) ♥ Cal (Czerwona królowa)Czemu taka para?! Nie ewidentnie nie zgadzam się. To co, że obydwoje mają jakieś moce i są silni, ale nie! No nie! 
RIP IT! RIP IT!Runda jedenasta! 

Mare (Czerwona królowa) ♥ Park (Eleonora i Park)I tu ta sama sytuacja co z Katniss i Patchem, bo te dziewczyny nie potrzebują słodkich chłopców do romansu, tylko kogoś do pomocy w walce. Dlatego tak jak tam 
RIP IT!Runda dwunasta!

Annabeth (Percy Jackson i bogowie olimpijscy) ♥ Peeta (Igrzyska Śmierci)Nie! Nie, bo Annabeth musiałaby ciągle mu pomagać i go ratować z opresji ;-; Poza tym Peeta nie należy do osób lubiących przygody i nie jest na tyle mądry by dorównać Annabeth, zwłaszcza z mitologii XD 
RIP IT!


Runda trzynasta!

Rosie (Love Rosie) ♥ Will ( Diabelskie maszyny)


Pasują do siebie i to nawet bardzo. Podejrzewam, że mogłaby się powtórzyć historia Tessy i Willa, też byłoby "kocham cię, ale nie mogę być z tobą", a na końcu by się ze sobą zeszli i żyliby ze sobą długo i szczęśliwie koniec.
SHIP IT!


Runda czternasta!

Eleonora (Eleonora i Park) ♥ Nora (Szeptem)


Blee.. Nie! Nie zgadzam się! Sprzeciw! KONIEC! 
RIP IT! RIP IT!


Runda piętnasta!

Augustus (Gwiazd naszych wina) ♥ Alex (Love Rosie)Szczerze shippuje ich. Mogliby tworzyć fajny duet choć może nie długi, ale jednak. Tylko, ze Alex nie będzie mógł zbyt długo zwlekać z wyznaniem swoich uczuć. 
SHIP IT!

Tak jak ktoś dotarł do końca jest mistrzem! Bardzo świetnie się bawiłam i mam nadzieję, że podobały Wam się moje nowe pary. I piszcie mi w komentarzach czy wy zmienilibyście jakieś rip it lub ship it. Jestem ciekawa waszych odpowiedzi :3 A nominuję każdego! Każdy kto ma ochotę zrobić ten Tag nominuję i podeślijcie mi linka do niego, to na pewno go zobaczę i skomentuje!

WAKACYJNEGO ZACZYTANIA ŻYCZĘ! ♥    

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka