Nowy patronat Miasta Książek! ♥- "Latarnik 2.0 Nasza przyszłość została zhakowana"

Dziś post nietypowy, bo zapowiedź książki, która zapowiada się naprawdę ciekawie i chciałabym żebyście mieli ją na uwadze. Przekonajcie się sami, dlaczego warto o niej pamiętać! 


Co byś zrobił, gdyby twoja przyszłość była już spisana?

– Hakujemy przyszłość  – odpowiada. Zrobią coś niemożliwego. Włamią się do kodu źródłowego przeznaczenia. A może zhakują jaźń Boga? Nikt nie wiedział, czego się spodziewać.

Aktualne pytania o kondycję świata i przerażająco prawdziwe odpowiedzi zakodowane w proroczych animacjach. Kto, po co, a przede wszystkim jak przewiduje przyszłość? A gdyby dziś pojawił się Mesjasz? Jak odnaleźć kogoś, kto widzi i wie wszystko? Istnieje „dziewczyna od żab”, która ma wolę zhakowania przyszłości. Pojęła język pism  proroków i zyskała dziwną moc czasu, która kusi coraz głośniej. Świat tonie w recesji i odlicza czas do czegoś, czego nie potrafi jeszcze nazwać. Do czego Prorok przygotowuje lud Zagarów z Bliskiego Wschodu?

W Bukareszcie, wśród imigrantów, ukrywa się Goncer - typ faceta bez przeszłości. Choć przeczy to rozsądkowi, ma on dowód autentyczności proroctw. Nie dość, że ktoś wie, co on zrobił, to jeszcze potrafi przewidzieć w proroctwach każdy jego krok. Czas gęstnieje i osacza. Jak z nim walczyć?

Czy to możliwe, że byłeś świadkiem tej historii? Co teraz zrobisz z proroctwami?

Gatunek: technothriller z elementami mrocznego i religijnego urban fantasy.
Blog i więcej informacji o książce TUTAJ 
Fanpage TUTAJ 
Jestem naprawdę dumna, że mogę patronować tą powieść, bo to może być coś nowego w literaturze!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka