#6 Szkoła językowa: English Matters nr 61Dzisiaj opowiem Wam o kolejnym numerze magazynu językowego. Ten konkretny skupia się przede wszystkim na najpopularniejszych osobach, tematach i przydatnych trikach do nauki języka. Dlatego jesteście ciekawi co znajdziecie na taktach tego magazynu to zapraszam do dalszego czytania :)
Już na pierwszych stronach mamy bardzo znanego, dzięki Marvelowi, Toma Hiddlestona! Poznajemy jego krótki życiorys i to, jak produkcje Mervela wpłynęły na jego życie.

Następnie możemy przybliżyć sobie historie autorek takich jak Catherine Reef czy, ostatnio bardzo znanej i uwielbianej, Jojo Moyes! Oczywiście wiele się z tych artykułów dowiedziałam o autorkach i teraz jeszcze bardziej chce przeczytać "Zanim się pojawiłeś" <3

W tym numerze pojawia się też coś nowego, a dokładniej triki, które mogą Wam pomóc w uczeniu się języka. Dalej pozostając przy naukach angielskiego, możemy sobie przybliżyć dwie bardzo popularne szkoły, jak Oxford i Cambridge. Poznany życie w szkole, ich historie i kierunki jakie proponują. I już pod koniec dowiemy się co nie co o europejskich autostradach!


Jak dla mnie to jest bardzo wyjątkowy numer dla fanów Jojo Moyes i takich jak ja, co mają problem z angielskim, a chcą go poprawić. Ja na pewno będę korzystać z tych trików, bo niektóre są naprawdę pomysłowe i łatwe do zapamiętania :D

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Colorful Media!♥
ZACZYTANEGO DNIA ŻYCZĘ! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka