#162 PRZEDPREMIEROWO "Coś komplikuje się tylko wtedy, gdy sami to komplikujemy"- "Koszmar Morfeusza" ♥


Cassandra czuje, że Adam to jej prawdziwa miłość. Kocha go i chce spędzić z nim resztę życia. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ Główni zaczynają coś podejrzewać. Życie kochanków jest w niebezpieczeństwie, a Adam robi coś, na co nikt nie jest gotowy i nigdy nie dzie..

Na tą część czekałam od momentu, gdy tylko skończyłam Sny Morfeusza! I powiem Wam, że było warto. Od pierwszej do ostatniej strony nie mogłam się od niej oderwać. Jesteśmy wciągnięci w  ten mroczny i niebezpieczny świat i nie chcemy z niego wychodzić.

Podobno miłość buduje i skłania do bycia lepszym. Tutaj to uczucie powoduje tylko kłopoty i sprowadzą na ukochaną osobę niebezpieczeństwo. Jednak nie wiadomo, co jest gorsze: rozłąka czy ryzyko?

Jeżeli czytaliście moją recenzję Snów Morfeusza to wiecie, że bohaterów bardzo polubiłam. W sumie zdania o nich nie zmieniałam. Cassandra w tym tomie nie dawała się zastraszyć i mimo niebezpieczeństwa parła przed siebie nie bojąc się.. Czasami robiła głupoty i wskakiwała do łóżka nieodpowiednim osobom, ale nie nie każdy jest idealny. Adam jednak zachowywał się jak prawdziwy buc. Raz kochany, uroczy i cudowny, a zaraz poważny, zimny i okrutny. Nie dało się go ogarnąć!

Ta powieść jest przepełniona emocjami i nie zawsze tymi dobrymi. Zanim zaczniecie ją czytać to przygotujcie sobie chusteczki, koc, jakąś melisę na uspokojenie i coś, na czym będziecie mogli się wyżyć :D Tutaj nic nie jest pewne i trudno przewidzieć co zaraz się stanie. Sama końcówka jest wielkim zaskoczeniem i wyciskaczem emocji!

Dlatego jeżeli przeczytaliście pierwszy tom, to koniecznie przeczytajcie ten. Nie będziecie żałować poświęconego jej czasu, a zakończenie złamie Wam serce na milion kawałków. Ja już nie mogę doczekać się Przebudzenia Morfeusza, bo czuję, że to będzie epickie!   

Autor: K. N. Haner
Wydawnictwo: Edito Red
Seria: Mafijna miłość
Data premiery: 07.02.2017r.
Ilość stron: 388
Gatunek: romans, erotyka

Moja ocena: 9/10

Za przedpremierową powieść serdecznie dziękuję autorce! ♥
 *Przepraszam Was, że posty są teraz nieregularnie i dość rzadko, ale szkoła nie daje nam odetchnąć. Co chwila kartkówki, klasówki, wiersze na pamięć. Ja nie mam czasu usiąść na spokojnie poczytać książki, a gdzie pisać recenzje lub nagrywać filmiki. Musicie jeszcze wytrwać 2 tygodnie, bo wtedy zaczynają mi się ferię i wtedy zacznę szybko czytanie i napiszę kilka postów na zapas :D

ZACZYTANEGO DNIA ŻYCZĘ! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka