#136 "-Nie obiecuj mi niczego, czego nie będziesz mógł dotrzymać."-"Silver. Druga księga snów" ♥Pamiętacie co działo się w pierwszym tomie? Więc po tych wydarzeniach teoretycznie zapanował spokój, do czasu... Pewnego razu w świecie snów pojawia się nowa, nieznajoma postać, dodatkowo Mia zaczyna lunatykować. Co to wszystko znaczy? Kto jest temu winny? No i jak to się skończy?Nawet nie wiecie ile czasu czekałam na kolejny tom tej trylogii! Po zakończeniu pierwszej pozostało kilka pytań bez odpowiedzi. Spodziewałam się, że tutaj choć kilka się wyjaśni, a tu proszę, jeszcze więcej zagadek i poplątania. Szczerze to ja już się zastanawiam, jak Kerstin Gier chce zakończyć to wszystko!

No ale dobra piszę dla Was o drugim, a nie trzecim tomie :) Także w tej części skupiamy się bardziej na jednym głównym wątku- nieproszonym gościu w świecie snów. Im dalej brniemy w historię, tym to wszystko się bardziej komplikuje, coraz więcej osób jest w to zamieszane i już nie wiadomo kto jest kim, czy to jawa czy sen. Pomieszanie z poplątaniem.

W książce pojawiają się też nowe postacie, bardzo irytujące postacie jak babcia Graysona i Florence. Dodatkowo bardzo dużo nagle zrobiło się Emily, która wiadomo była strasznie irytująca. Muszę też niestety powiedzieć, że denerwowała mnie Liv, przez swoje zachowanie, najpierw mówi "będę twarda, nie dam się", a jak przychodzi co do czego, to jest potulna jak baranek. Czy tylko mnie takie coś irytuje?

Akcja rozkręca się powoli, jednak punkt kulminacyjny wbija w fotel i ja podczas lektury tylko mówiłam "dacie radę, nic złego się nie stanie!!" Naprawdę z tą książką nie będziecie się nudzić i miło spędzicie swój czas.

Oczywiście nie można zapomnieć o przecudownym wydaniu tych książkę, bo to po prostu rozpiernicza system! <3 Dawno tak ładnie wydanej serii książek, pasujących do siebie, to ja nie widziałam!

Podsumowując, Silver. Druga księga snów, to dobra kontynuacja. Po lekturze zostawia tylko niedosyt i chęć na więcej. Jest tu pełno tajemnic, zagadek, zdrad, złamanych serc i przyjaźni. Kerstin Gier nie zawiodła i ja już z niecierpliwością czekam na kolejny tom!

* Jak ktoś śledzi mojego fanpage to właśnie to była moja misja, pomoc Liv w świecie snów. Wraz z lekturą, instrukcjami i opaską na oczy, uczyłam się korzystać z możliwości snów. I powiem Wam, że to jest super, koniecznie sami spróbujcie!

Moja ocena: 9/10

Za wspaniałą lekturę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina! ♥ZACZYTANEGO DNIA ŻYCZĘ! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka