Cassandra Clare ♥

Tak więc dzisiaj poniedziałek z pisarzem ^^ z powodu że zaczynam czytam kolejną serię tej autorki czyli "Diabelskie maszyny" dzisiaj będzie o jej autorce :3 Cassandra to jedna z wielu autorów mojego życia <3 dzięki serii "Dary Anioła" ♥♥♥ tak więc nie przedłużając kilka faktów o niej <3 :3
Imię i nazwisko: Judith A.Rumelt
Pseudonim: Cassandra Clare
Data i miejsce urodzenia: 27 lipca 1973, Teheranie
Narodowość: USA
ważne dzieła:  "Dary Anioła", "Diabelskie maszyny"
Judith A.Rumelt Pisarka, urodzona w amerykańskiej rodzinie w Teheranie, mieszkała w Francji, Anglii i Szwajcarii zanim skończyła 10 lat. Od szkoły średniej mieszkała w Los Angeles i Nowym Jorku, gdzie pracowała w redakcji. W 2004r. zaczęła pracę na powieścią Miasto Kości, jej natchnieniem był krajobraz Manhattanu. W fandomie związanym z Harrym Potterem znana dzięki opowiadaniu Draco Trilogy. Cassandra Clare to jej pseudonim artystyczny. 


To co ja mogę wam o niej opisać to to, że pisze najlepsze, najukochańszej książki, Dary Anioła po prostu się zakochałam i m.in. dzięki tej serii zaczęła się moja przygoda z czytaniem :3 To w jaki sposób pisze, kreuje postacie, wymyśla te cięte riposty, zabawne teksty, świetnie opisuje krajobraz i miejsca gdzie się znajduje dana osoba, i że cały czas jest akcja i nie ma czasu nie wytchnienie, tylko akcja za akcją, ale oczywiście ślicznie to opisane, no po po prostu perfekt <3 brak mi słów na pewno za jakiś czas dam recenzje całej serii Darów Anioła i mogę od razu uprzedzić, że nie obejdzie się bez spojlerów, no i że tamten post będzie bardzo długi, jednak części to nie mało, ale ile tam się dzieje.. ale to w innym poście bo się za bardzo rozpisze xd oczywiście recenzje "Diabelskich Maszyn" będzie tylko zastanawiam się czy dawać wpisy każdej książki czy od razu całej serii? Jak sądzicie? 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka