#539 "Seks w każdej z jego postaci, nawet tych najbardziej udziwnionych, powinien być zabawą, zwłaszcza jeśli godzą się na nią dwie dorosłe osoby." - "Doktor seks" ♥

Ich spotkanie miało być jednorazowe. Szybka zabawa na masce samochodu, bez zobowiązań. Tylko czy na pewno tak się da, kiedy przeżyło się coś niesamowitego? Robert nie może wyrzucić z głowy kobiety, choć bardzo się stara. Z zawodu jest seksuologiem i codziennie słucha różnych historii i doradza jak sobie z tym radzić. Tylko czy swoje rady wykorzystuje w praktyce? Ilona pragnie zasmakować wolności. Uwolniła się od faceta, który mocno ją kontrolował, a jego zazdrość była więcej niż skandaliczna. Obydwoje spotykają się później przypadkiem i mimo ogromnego przyciągania, wiedzą, że dopóki nie ogarną własnego życia, nie będą wstanie ruszyć dalej. Co stanie im na przeszkodzie? Jakie demony chowają?


Autorka porusza w swoich powieściach tematy wszystkim znane, ale jednak w literaturze pomijane. Z zawodem seksuologa, jak dobrze pamiętam, spotkałam się raz i szczerze chętnie dowiedziałabym się więcej, dlatego cieszę się, że autorka poruszyła właśnie ten wątek.

Jeśli chodzi o bohaterów, to mam do nich mieszane odczucia. Ilonę potrafiłam w pewien sposób zrozumieć, ale nie zaakceptować. Jej relacja z jedną osobą była tak zła i bezsensowna, a z drugiej strony wiadomo z czego wynikała. Trudno mi to opisać jakoś dokładniej, ale powiedzmy, wiem czemu zostało to przedstawione tak, ale czytanie o tym było przykre i chciało się bohaterką potrząsnąć, by się ogarnęła. Za to Roberta nawet polubiłam. Miał ciekawe podejście do życia i wykonywanego zawodu. Może jego zbereźne myśli, nie zawsze były przyjemne, ale jakoś dało się to przeżyć.

Nie wiem, jak autorka to robi, ale ja od pierwszej strony jestem kupiona. Gdy tylko zaczynam ją czytać, to nie mogę się już od niej oderwać. Chociaż czasami przytłacza mnie ilość scen seksu, to i tak czytam to dalej. Pochłania się ją za jednym zamachem, co jak dla mnie jest dużym wyczynem!

Podsumowując, książka jest naprawdę dobra! Porusza tematy, które nie są popularne w literaturze. Autorka otwarcie pisze o sprawach, których często boimy się powiedzieć na głos. Może scen seksu mogłoby być odrobinę mniej, ale to już raczej zboczenie, że mam nimi lekki przesyt. Jeżeli macie ochotę na gorącą historię, z wielkim zazdrośnikiem i poznać troszkę kulisy z gabinetu seksuologa, to nie wahajcie się i zapoznajcie z tym tytułem!

| Autor: Sonia Rosa| Wydawnictwo: Filia| Data wydania: 24.02.2021| Liczba stron: 384| Gatunek: obyczajowa, romans| Moja ocena: 7/10|


Za powieść dziękuję Wydawnictwu Filia! ♥


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka