#254 PRZEDPREMIEROWO: Królowa dramatów powraca!- "Zakazany układ"


Nicole chce popełnić samobójstwo. Ma dość życia w toksycznym związku. Wie, że jedyna ucieczka przed mężem, to śmierć. Kobieta chce w lesie zrzucić się do rzeki, jednak przez przypadek w tym samym miejscu pojawia się nietypowy samochód, gdzie nagle kilku mężczyzn przeprowadza szybkę egzekucję. Nicole staje się tego nieświadomym świadkiem. Faceci porywają ją, ponieważ ich szef nie chce jej zabić. Dziewczyna staje się więźniem.


Jestem w szoku. Nie wiem czemu za każdym razem daje się na to nabrać. Książki Kasi to bomby emocjonalne! Po prostu jak ją się zaczyna, nie można się oderwać dopóki się jej nie skończy. A końcówka miażdży, wbija w fotel i pozostawia czytelnika z kacem książkowym.

Ta powieść jest inna dotychczasowych powieści autorki. Tutaj bohaterowie są charyzmatyczni, wyrachowani i z ciętym językiem. Nie ma tutaj szarej myszki, tylko kobieta, która przeżyła tyle, że najchętniej skończyła swój okropny żywot. Historia skupia się na rodzącej się relacji między Nicole a Marcusem. Chcemy jak najszybciej poznać ich historię i dowiedzieć się, co kryją pod tą twardą skorupą. Poza tym mamy tutaj wątki mafii i nielegalnych interesów.

Uwielbiam wszystkich bohaterów! Są świetnie wykreowani, trudno przewidzieć co za chwilę zrobią i chce się dla nich albo czegoś najlepszego albo najgorszego. Nicole jest świetną bohaterką, twardą, nieustępliwą i z ciętym językiem. Jej chęć śmierci wielu osobom imponowała i mi również. Marcus za to jest bardzo wybuchowy, ale też uroczy i czuły. Do tego jest bezwzględny i lojalny. Jest też kilka postaci drugoplanowych jak Aleksander i Flawia, pierwszego, co dziwne polubiłam i pozytywnie mnie zaskoczył, a druga była urocza, taka ciepła i kochana ♥

Fabuła leci na łeb na szyję, ciągle coś się dzieje, przez co się nie nudzimy. Jak już zaczynamy czytać, nie wiemy kiedy, a już mamy połowę za sobą. Końcówka to już w ogóle leci błyskawicznie! Zwłaszcza przez to, co tam się dzieje! Ja nadal nie mogę się pogodzić z tym, że nie mam pod ręką kolejnego tomu i nie mogę dowiedzieć się, jak to się wszystko skończy.

Dlatego jeżeli lubicie czytać o nietypowych romansach, o toksycznych związkach i mafią w tle, to "Zakazany układ" jest zdecydowanie dla Was. Mocna, nieprzewidywalna i wbijająca w fotel. Naprawdę warto ją przeczytać!


| Cykl: Seria Mafijna (tom 1) | Seria: Editio Red| Wydawnictwo: Editio| Data wydania: 15.02.2018| Liczba stron: 336| Gatunek: Literatura obyczajowa i romans| Moja ocena: 10/10|
 
Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio Red! ♥ 
 

4 komentarze :

 1. To pierwsza książka tej autorki, jaką miałam okazję przeczytać, więc nie mam porównania, ale generalnie oceniam ją na duży plus, tylko czasami nie podobał mi się język, ale o tym już napiszę w swojej recenzji 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam i nie wiem czy kiedykolwiek to zrobię

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tam mogę brać w ciemno książki Kasi. Czytałam poprzednie i czuję, że ta będzie o wiele lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po raz kolejny mogę powiedzieć, że te okładki sprawiają, że aż nie chce mi się czytać :/

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka