#434 "Strach nie powstrzyma śmierci. Ale zatrzyma życie."- "Bossman" ♥


Reese na tyłach restauracji opowiada o swojej nieudanej randce. Tej rozmowie przysłuchuje się obcy mężczyzna, który po skończonej rozmowie zaczyna dyskusję, że tak nie powinno być i nie może być aż tak źle na tej randce. Potem ten właśnie facet przysiada się do jej stolika ze swoją partnerką i opowiada niestworzone historie, że ta dwójka bardzo dobrze się zna. Jednak kobieta nie ma łatwego życia, nie ma faceta, po nieudanym spoufalaniu się w firmie musi zmienić pracę, a jedna z rozmów kwalifikacyjnych już skreśliła ją na samym początku. Druga okazuje się nie lepsza, ponieważ jej nowym szefem miałby być facet, który uratował ją z nieudanej randki. Chase od razu jej oznajmia, że oni będą razem i robi wszystko by do tego doszło. Czy kobieta ulegnie? Czy jej życie wreszcie się ustabilizuje? Czy Chase spełni swoje słowa i ją posiądzie?


Stara, dobra Vi Keeland. Przy jej książkach nie potrafię być obiektywna, ponieważ prawie żadna książka mnie nie zawiodła. Dlatego zawsze po nią sięgam gdy potrzebuje pewnej pozycji i oderwanie się na chwilę od problemów, dlatego tak dawkuje jej powieści :D

Historia jest o tyle ciekawa, że tutaj mamy twardą główną bohaterkę. To dziewczyna, która łatwo głowy nie traci, a wydarzenia z przeszłości uczą ją na co powinna uważać. Do tego mam cięty język i jest zadziorna. Chase zaś to facet z bagażem i który próbuje jakoś ruszyć do przodu. Przypadkiem poznana dziewczyna, sprawia że w jego życiu coś się zmienia i chce dostać tego więcej i w końcu odciąć się od traumatycznych wydarzeń.

Jak każdą książkę Vi Keeland czyta się ją lekką i z wielką przyjemnością. Pochłania się ją za jednym zamachem i chce się aby więcej. Nic tu dodać, nic ująć.

Podsumowując Bossman to świetna pozycja na leniwe dni, by się odprężyć i spędzić miło czas. To powieść, które nie raz sprawi, że się uśmiechniecie i będziecie wywracać oczami przez dialogi jakie wymieniają między sobą bohaterowie. Więc jeżeli lubicie romanse z dawką pikanterii i relacje pomiędzy szefem a przełożoną, to ta książka z pewnością Wam się spodoba!

| Autor: Vi Keeland| Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka| Wydawnictwo: Kobiece| Data wydania: 08.06.2018| Liczba stron: 382| Gatunek: obyczajowa, romans| Moja ocena: 8/10|

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu! ♥

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka