#333 "Uwielbiam, kiedy wszyscy mnie lubią."- "Korona ze stali" ♥


Powoli zmagania z zamku dobiegają końca. Przedostatnim etapem jest tournée po Królestwie. Na samym końcu tego wydarzenia, książę ujawni swoją tożsamość (nareszcie!). Konflikty pomiędzy uczestniczkami są coraz bardziej widoczne. Każda z nich chciałaby, aby jej wybranek był potomkiem Królestwa. Który jest księciem? Czy Tatiana dobrze ulokowała swoje uczucia? Co się stanie podczas wyjazdu? Które dziewczyny przejdą do wielkiego finału?


Jak tylko dostałam książkę w swoje łapki, musiała się za nią zabrać! Trzeci tom zakończył się w dość spokojnym momencie, ale fakt, że wreszcie poznam tożsamość księcia, bardzo kusiła. Oczywiście tak samo jak przy poprzednich tomach, nie zawiodłam się i na tej kontynuacji. Książkę pochłonęłam za jednym zamachem i nie mogłam się od niej oderwać! Akcja cały czas pędziła, bohaterowie co chwila się przemieszczali i nie było chwili wytchnienia. Zwłaszcza pod koniec nie mogłam uwierzyć w to, co się tam stało. Nie sądziłam, że autorka wymyśli coś takiego!

Bohaterowie niewiele się zmienili. Tatiana jego pogodzona z faktem, że nie przejdzie do finału i nigdy nie zostanie księżną. chce teraz pomóc przyjaciółce wytrwać w ostatnich zmaganiach i razem rozmyślają, który z młodzieńców może być dziedzicem. Obmyślają jakie dziewczyny przejdą do finału, jeżeli księciem będzie poszczególny z chłopaków. Za to Philip bardzo działał mi na nerwy. Nie rozumiałam jego zachowania i tego, jak traktował główną bohaterkę. Ciągle zmieniał swoje poglądy i dawał błędne sygnały. Zaś pozostali młodzieńcy zeszli w tym tomie na drugi plan, jedynie jeszcze Henry się pojawiał i miał większy wpływ na fabułę.

Jako, że jest to czwarty tom serii nie będę się zbytnio rozpisywać. Moim zdanie to naprawdę niesamowita seria, która pokazuje, że nie wszystko jest takie kolorowe jak nam się wydaje. To opowieść o kłamstwach, intrygach, przyjaźni i nietypowej miłości, w której wszystko może się wydarzyć i niczego nie można być pewnym. Tak jak w przypadku poprzednich tomów, jak najbardziej polecam z zapoznanie się z tą serią! ♥

| Autor: Valentina Fast| Tłumaczenie: Miłosz Urban|  Wydawnictwo: Media Rodzina| Cykl: Royal| Data wydania: 13.02.2019r.| Liczba stron: 272| Gatunek: literatura młodzieżowa| Moja ocena: 8/10|


Za powieść serdecznie dziękuję Wydawnictwu Media Rodzina! ♥

1 komentarz :

  1. Chyba już jestem za stara na tę serię - poza tym, ten cytat zbyt głęboki nie jest :D

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka