#219 Wszystko przychodzi z czasem...- "Zdobyć Rosie. Początek gry" ♥Jeżeli czytaliście tej autorki "Nic do stracenia" to na pewno pamiętacie najlepszego przyjaciela Ashtona, Nate. Teraz on jest głównym bohaterem i jedna z przyjaciółek Anny. Nate to typowy playboy, dla którego dobra dziewczyna to ta na jedną noc. Na jej drodze jednak pojawia się ona, śliczna, urocza, zabawna i nie dająca się uwieść Rosie. To historia, która przez długi czas będzie Wam siedziała w głowie.Powiem Wam, że każda kolejna powieść, którą przeczytam od tej autorki, jest coraz lepsza, bardziej dojrzała. Zaczynają być bardziej realne, dojrzałe i poważne. Zaczynają się pojawiać trudne tematy, ale tak przedstawione, że chce się to czytać!

Tutaj nie ma co za bardzo wgłębiać się w fabułę, bo wiadomo playboy chce zaliczyć dziewczynę, która jako jedyna mu odmówiła i stanowi dla niego wyzwanie. Po pewnym czasie zakochują się w sobie, ale demony przeszłości nagle zaatakują. Stary schemat, prawda? 

Za to najmocniejszą stroną tej książki są bohaterowie Nate i Rosie to to tak pełne życia i humoru osoby, ze jestem w szoku. Jakimi oni tekstami do siebie rzucali, to ja śmiałam się na cały dom. To oni sprawili, że nie mogłam się od powieści oderwać i cały czas szukałam jakieś chwili, kiedy będę mogła przeczytać choć jedną kolejną stronę :D

Styl Kirsty w ogóle się nie zmienia. Cały czas ma ten dar pisania lekko, przyjemnie i wciągająco. To powieść na jeden, góra dwa wolne wieczory. Dlatego gorąco ten tytuł polecam!


Podsumowując jeżeli szukacie lekkiej książki przy której się odprężycie i pośmiejecie, to koniecznie sięgnijcie po Początek gry. Nie zawiedziecie się, a tylko uśmiejecie. Choć książka też zawiera poważne tematy, na które warto zwrócić uwagę. Dlatego ja koniecznie chce już poznać drugi tom! ♥ A Wy książkę czytaliście, a może macie w planach?Tłumaczenie: Krzysztof Obłucki| Seria: Nic do stracenia| Wydawnictwo: HarperCollins Polska| Data wydania: wrzesień 2017 | Liczba stron: 320| Gatunek: Literatura obyczajowa i romans| Moja ocena: 9/10|
 
Za możliwość poznania historii Nate i Rosie, serdecznie dziękuję Wydawnictwu HarperCollins Polska! ♥ 
 

7 komentarzy :

 1. Nie czytałam jeszcze tej serii, ale mam ja w planach.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam i nie mam w planach, ale jak kiedyś wpadnie w moje sidła, to dam szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przeczytać którąś z książek autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej serii, ale chyba prędko po nią nie sięgnę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz spotykam się z tą serią i nie specjalnie niestety ona do mnie przemawia....

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka