PRZEDPREMIEROWO #400 "Chciał udowodnić mi, że jestem nikim? Nie musiał. Doskonale wiedziałam o tym od dawna. Tak naprawdę wiedziałam o tym od zawsze."- "Złe miejsce" ♥

Ogólnie nie miałam okazji podziękować Wam za 5 lat razem ze mną na tym blogu ♥ A dzisiaj nie dość, że świetna książka to jeszcze dodaję dzisiaj dodaje swoją 400 recenzję tutaj. Jestem w szoku, że jest ich tutaj już tyle! Ale to na pewno nie ostatnia, bo książek jest jeszcze mnóstwo :D A teraz nie zawracam już Wam czasu i zapraszam na recenzję!Blair nie ma łatwego życia. Nigdy nie zaznała rodzicielskiej miłości. Ojciec szantażuje dziewczynę i każe jej robić różne nieprzyjemne rzeczy. Pewnej nocy zostaje uprowadzona i trafia w ręce kolejnego mężczyzny. Tym razem jest inaczej. Porywacz nie traktuje ją źle, nie każe robić strasznych rzeczy. Między bohaterami powstaje pewna relacja, którą ciężko określić. Co z tego wniknie? Jakie plany ma Phix wobec Blair?Kolejna książka Kasi, która niejedną osobę zachwyci! Ta historia to dla mnie takie połączenie Zakazanego układu, trochę Snów Morfeusza i odrobinkę Nieczystych więzów. Szaleńcza mieszanka, która wyszła piekielnie dobrze! Historia nie jest przyjemna, gwałty, mafia, dilerzy narkotykowi, porwania i można powiedzieć, że syndrom sztokholmski. Jednak w tym wszystkim może się pojawić uczucie, które nie jest bezpieczne.

Jeżeli czytaliście już jakieś książki Kasi, to wiecie, że czyta się je bardzo szybko i przyjemnie. Są wciągające i nie pozwalające o sobie zapomnieć. Przeżywamy wszystkie wydarzenia z zapartym tchem i po skończeniu chcemy tylko więcej! Tak samo jest z tą powieścią. Do końca nie wiadomo co może się wydarzyć, a zakończenie jest zaskakujące i mam nadzieje, że kolejna część będzie i to w niedługim czasie!

Bohaterowie są ciekawie wykreowani. Blair pomimo swojej sytuacji potrafi jakoś funkcjonować i nie poddawać się. To osoba, która nie zaznała dobrych uczuć i nie wie jak ma wobec nich reagować. Została mocno zraniona i wykorzystana przez najbliższych. Jednak nadal potrafi być dobrą osobą. Phix za to jest facetem bardzo tajemniczym i skrytym. Ma swoje zasady i za wszelką cenę ich przestrzega. Wobec Blair zachowuje się inaczej niże zwykle, jednak stara się. Mamy również Davida, którego osobiście nie lubię. To osoba, która chce sobie coś udowodnić by poczuć się lepiej.

Podsumowując, to kolejna książka Kasi, która świetnie jej wyszła i kolejna, którą uwielbiam! Powieść dla fanów romansów, erotyków i tych którzy lubią mafijne klimaty. Wciągająca, napisana lekkim piórem i po prostu świetna! Serdecznie Wam ją polecam!

| Autor: K.N. Haner| Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 1)| Seria: Editio Red| Wydawnictwo: Editio| Data wydania: 12.02.2020| Liczba stron: 344| Gatunek: obyczajowa, romans| Moja ocena: 8/10|


Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Editio! ♥1 komentarz :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka