#391 Pierwsza miłość nigdy nie rdzewieje...- "Pokochać Jasona" ♥


Kilka lat wcześniej głównej bohaterce pewien chłopak złamał serce. Teraz Olive jest młodą pisarką, która osiągnęła wielki sukces, ponieważ jej powieść ma zostać zekranizowana. Zaś ten chłopak został wielkim gwiazdorem i ma właśnie zagrać główną rolę w tej ekranizacji. Ich drogi po kilku latach ponownie się krzyżują. Tylko czy po takim czasie dawne uczucie ożyje? Czy Jasonowi uda się zdobyć serce Olive?


Czytanie tej książki to po prostu czysta przyjemność. Nie będę Was trzymać w niepewności. Dlatego jeżeli zastanawialiście się, czy warto po nią sięgnąć, to już teraz mówię, że zdecydowanie tak i już podaje na to argumenty!

Po pierwsze z początku może się wydawać, że historii takich było już wiele, że nic nowego nie da się wymyślić, a jednak się da! Ta powieść jest świetnie napisana i poprowadzona. Tutaj bohaterowie nie lecą na siebie przy pierwszym spotkaniu i nic nie jest w niej oczywiste. Jest wiele niedopowiedzeń, które wyjaśniają się z czasem i zakończenie nie jedną osobę zaskoczy!

Bohaterowie również zostali bardzo dobrze wykreowani. Olive to taka typowa dziewczyna, naprawdę mogłabym wskazać kilka osób, które do niej bardzo podobnie się zachowują. Autorka świetnie ją wykreowała. To osoba, która nie miała w życiu łatwo, ciężką pracą osiągnęła sukces i w książce da się to wyczuć. To osoba wrażliwa, pracowita i lojalna. Jasona zaś ja polubiłam po czasie. Na początku wydaje się wielkim gwiazdorkiem, który może wszystko, bo jest znany i bogaty. Widać, że on również musiał swoje w życiu przejść i gdy poznajemy go bliżej, zaczynamy rozumieć dlaczego tak postępuje.

Powieść jest odrobinę gruba i ma dość małą czcionkę, ale to nie przeszkadza w pochłonięciu jej w bardzo krótkim czasie. To książka od której ciężko się oderwać. Mamy tutaj przeplataną perspektywę Olive i Jasona, dlatego to jest jeszcze kolejny powód, przez który nie możemy się od niej oderwać!

Jak dla mnie "Pokochać Jasona" to jedna z lepszych propozycji do przeczytania w te zimne i ponure dni. Jeśli jesteście fanami książek Vi Keeland, Collen Hoover czy Brittainy C. Cherry to ta też powinnam przypaść Wam go gustu!

Książkę możecie kupić tutaj: Pokochać Jasona


A tutaj polecam sprawdzić Książki dla kobiet

| Autor: Ella Maise| Tłumaczenie: Karolina Bochenek| Wydawnictwo: Kobiece| Data wydania: 16.10.2019| Liczba stron: 416| Gatunek: obyczajowa, romans| Moja ocena: 8/10|


Za książkę serdecznie dziękuję Księgarni TaniaKsiążka.pl! ♥


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka