Cassandra Clare ♥

Tak więc dzisiaj poniedziałek z pisarzem ^^ z powodu że zaczynam czytam kolejną serię tej autorki czyli "Diabelskie maszyny" dzisiaj będzie o jej autorce :3 Cassandra to jedna z wielu autorów mojego życia <3 dzięki serii "Dary Anioła" ♥♥♥ tak więc nie przedłużając kilka faktów o niej <3 :3
Imię i nazwisko: Judith A.Rumelt
Pseudonim: Cassandra Clare
Data i miejsce urodzenia: 27 lipca 1973, Teheranie
Narodowość: USA
ważne dzieła:  "Dary Anioła", "Diabelskie maszyny"
Judith A.Rumelt Pisarka, urodzona w amerykańskiej rodzinie w Teheranie, mieszkała w Francji, Anglii i Szwajcarii zanim skończyła 10 lat. Od szkoły średniej mieszkała w Los Angeles i Nowym Jorku, gdzie pracowała w redakcji. W 2004r. zaczęła pracę na powieścią Miasto Kości, jej natchnieniem był krajobraz Manhattanu. W fandomie związanym z Harrym Potterem znana dzięki opowiadaniu Draco Trilogy. Cassandra Clare to jej pseudonim artystyczny. 


To co ja mogę wam o niej opisać to to, że pisze najlepsze, najukochańszej książki, Dary Anioła po prostu się zakochałam i m.in. dzięki tej serii zaczęła się moja przygoda z czytaniem :3 To w jaki sposób pisze, kreuje postacie, wymyśla te cięte riposty, zabawne teksty, świetnie opisuje krajobraz i miejsca gdzie się znajduje dana osoba, i że cały czas jest akcja i nie ma czasu nie wytchnienie, tylko akcja za akcją, ale oczywiście ślicznie to opisane, no po po prostu perfekt <3 brak mi słów na pewno za jakiś czas dam recenzje całej serii Darów Anioła i mogę od razu uprzedzić, że nie obejdzie się bez spojlerów, no i że tamten post będzie bardzo długi, jednak części to nie mało, ale ile tam się dzieje.. ale to w innym poście bo się za bardzo rozpisze xd oczywiście recenzje "Diabelskich Maszyn" będzie tylko zastanawiam się czy dawać wpisy każdej książki czy od razu całej serii? Jak sądzicie? 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka