#763 "Sprawiedliwość i miłosierdzie to nie to samo, a czasami, zwłaszcza tutaj, nie mogą ze sobą współistnieć."- For Whom The Balle Tolls. Z piękna rodem" ♥

Lily nie miała prostego życia, a nie chciała za szybko odchodzić z tego świata, a jednak los miał wobec niej inne plany. Choroba szybko ją dopadła i zaprowadziła do Piekła, ale tak nie koniecznie. Gdy czeka na osądzenie widzi, że demony mają problemy z duszami, więc by czymś się zająć postanawia im pomóc. Wykorzystuje swoją wiedzę na temat obsługi klienta, tylko tutaj zasad nie ma i nie trzeba być milutkim. Czasami trzeba duszę trzepnąć kijem... Czy Piekło jest naprawdę takie złe? Czy demony są w stanie być miłe?

#762 Od przyjaźni do...- "Twój ruch" ♥

 Sienna i Elliot znają się od dzieciaka. Są najlepszymi przyjaciółmi i wiedzą o sobie wszystko. Tylko ich status materialny znacząco się różni, ponieważ dziewczyna zajmuje się babcią i siostrą, a chłopak rozwija swoją karierę jako tenisista. Przez mecze często są rozdzieleni, jednak nigdy tak naprawdę nie stracili kontaktu. Podczas jednych z odwiedzin dzieje się rzeczy, która zmienia bieg ich znajomości. Od tego wydarzenia przez kilka lat się nie widzą i obydwoje jakoś próbują ułożyć swoje życie. Tylko czy uda się to odbudować? Czy przyjaźń przetrwa?


#761 "Różnica pomiędzy wielkością a przeciętnością sprowadza się do konsekwencji w działaniu."- "Katabaza" ♥

Alice chce zasłynąć w środowisku naukowym, dlatego swoją pracę piszę pod przewodnictwem Jacoba Grimesa- światowej klasy profesorowi. Wie, że to będzie dla niej furtka by ludzie o niej usłyszeli. Dla swojego promotora zrobi wszystko i to dosłownie. Kiedy Grimes niespodziewanie odchodzi z tego świata, Alice postanowiła sprowadzić go z Piekła, by spełnić swoje cele. Co spotka ją na miejscu? Jakie motywacje sprowadziły ją do tego świata?


PATRONAT: #760 "Jak mam stworzyć kolejne obrazy, skoro codziennie pragnę wtulić się w symfonię Twojego zapachu?"- "Pieśni Zimy i Złota" ♥

 Poznajcie tomik poezji, który sprawi, że inaczej spojrzycie na zimę. Czas, w którym jest zimno, pochmurno, jeszcze bardziej odczuwa się samotność, odrzucenie, kiedy negatywne uczucia górują. Może jednak ta zima, to chwila, gdzie wszystko się oczyszcza, a w wszechogarniającej bieli można znaleźć ukojenie i czas na odrodzenie...

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka